Напишите пожалуйсто твір на тему дружба.справжній друг завжди прийде на допомогу. твір повинен бути на 1 сторінку

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Друзі-як же гарно звучить це слово!Друг не дає цукерки і солодощі щоб ти з ним дружив!Справжній друг прийде на допомогу в любий час.Справжній друг пояснить, якщо ти не зрозумів на уроках.Друг це твоя надійна опора на яку ти в любий час можеш покластися.У справжнього і надійного другв добре і щире серце! Будь СПРАВЖНІМ другом!