Напишите произношение на русском (как читается это)In 1913,Coubertin found an emblem of five linked rings .They became a symbol of the Olympic Games .These five rings represent five parts of the world :Europe, America, Australi...

Напишите произношение на русском (как читается это) In 1913,Coubertin found an emblem of five linked rings .They became a symbol of the Olympic Games .These five rings represent five parts of the world :Europe, America, Australia, Africa, Asia.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Ин найнтинфётин,Кубертин фаунд эн эмблэм оф файв линкд ринг.Зеи бикейм э симбол РФ зе Алимпик Геймс.Зис файв рингс репрезент файв партс оф зе ворд:Еуроуп,Эмэрика,Острэлия,Эфрика,Эзиа