НАПИШИТЕ СОЧИНЕНИЕ НА КАЗАХСКОМ ЯЗЫКЕ ПРО спорт С ПЕРЕВОДОМ НА РУССКИЙ

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Мен спортты сүйемін. Оның ішінде сүйікті спортым футбол. Мектеп құрама командасында ойнаймын. Азғана уақытта еліміздің көптеген қалаларында болдық. Жүлделі орындар алдық. Я люблю спорт. А, именно любимый вид спорта футбол. Играю в сборной команда школы. За малое время были во многих городах Республики. Занимали призовые места.