Напишите сочинение описание квартиры 9 предложений на казахском

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Менин патерде турамын.Патеримиз улкен емес..Еки болмели.Ас ишетин болие кен..Содан сон улкен конактар келетин болме.Конак болмемизде улкен теледидар,тосек орын бар.уиме достарым келгенде биз теледидар корип,ас болмеде тамак ишемис..Патеримиз улкен болмаса ,маган уим оте унайды..уйимде жылы ,кен,жане аке шешем ардайым жанымда.