Напишите стих про весну на латышском.Автора обезательно напишите и заглавие

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Plūdons, „Ziemas pasaciņa” Te viņš bija, te viņš zuda,  Sidrabkaltais mēnestiņš;  Un te atkal spožs no jauna  Parādās pie debess viņš.  Miglas tēli mēnestiņam  Viegli, balti garām slīd:  Brīžam aizsedz seju viņam,  Brīžam ļauj tam pasmaidīt.  Ietīts sidrabsarmas tvaikā,  Daiļi, daiļi viz viss ārs,  Tā kā daždien ziedu laikā  Baltos ziedos ābeļdārzs.  Eju, eju, lūkodamies  Āra ainā brīnišķā,  Un kā ziemas pasaciņa  Manām acīm liekas tā.