Напишите в каком времени стоит каждое слово нақ осы шақ? өткен шақ ? или келер шақ? 1)жазып тұр 2)ойнап жүр 3) бара жатыр 4)кореді 5)айті 6)караймын 7)жүреміз 8)сурады 9)тындайсың Если в словах есть орфографические ...

Напишите в каком времени стоит каждое слово нақ осы шақ? өткен шақ ? или келер шақ? 1)жазып тұр 2)ойнап жүр 3) бара жатыр 4)кореді 5)айті 6)караймын 7)жүреміз 8)сурады 9)тындайсың Если в словах есть орфографические ошибки, исправьте тоже, пожалуйста, и напишите правильно.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
жазып тұр осы шақ ойнап жүр осы шақ бара жатыр осы шақ көреді келер шақ аитты өткен шақ қараймын келер шақ көреді келер шақ сұрады өткен шақ