Напишите жанр, тему,сюжет "Наталка Полтавка" И.Котляревськийконфликт пьесы , образ Наталки срочно!

Напишите жанр, тему,сюжет "Наталка Полтавка" И.Котляревський конфликт пьесы , образ Наталки срочно!
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Жанр опера( за визначенням автора) Тема: Зображення побутових суперечностей українського села, соціальної нерівності, показ життя селян, бурлаків, чинновників, відтворення звичаїв. Основний конфлікт зумовлений становою нерівністю в суспільстві. основний мотив: розлука дівчини з коханим-бідняком  та можливе одруження з осоружним багачем.