Народ допоможіть, хто знає які прислів"я про бабусь? Поділіться, пліз.

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
"як говорила бабуся",(Поки) баба з печі летить, сімдесят сім дум передумає,  Мірила бабуся крюкой, та махнула рукою: бути по-старому, як поставлено!
Гость
У баби язик, як у чорта мітла.  У бабів та у п'яних сльози дешеві.  Була б моя бабуся — нікого не боюся.  Баба діду рада.