Народ, помогите пожалуйста разобраться с казаским, 1 тапсырма, даю 14 балов, за ранее спасибо

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Мен бугін дүкеннен еттің екіден бір бөлігін алдым. Бүгін біз математикада ширектерді өттік, маған үй тапсырмасына үшінші ширекті оқып кел деп тапсырма берді. Бұтін сандарға екі бүтін, бес бүтін оннан төрт деген сандар жатады екен. Менде бар ақшаның оннан екі бөлігі қалды, яғни мың жарым тенге