Настав похмурий задушливий вечір. важкі чорні хмари затягли все небо і вкрили землю вогкою тінню. Вітер ущух нерухоме повітря наче застигло. Над землею носилися неспокійні лас

Настав похмурий задушливий вечір. важкі чорні хмари затягли все небо і вкрили землю вогкою тінню. Вітер ущух нерухоме повітря наче застигло. Над землею носилися неспокійні лас тівки. Наближалася гроза. Визнач частини мови.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Дієслово прикметник прикметнник іменник. прикметник прикметник іменник дієслово іменник дієслово іменик прикметник іменник. іменник дієслово прикметник іменник дієслово . іменник