Натрий Na масою 4,6г сполучывся из сиркою S масою 3,2г. Яка маса утвореного натрий сульфиду Na(2 молекулы)S ?

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
 Складемо  хімічне  рівняння   даної  реакції: 4,6    3,2       х 2Na + S = Na₂S    Молекулярна  маса Na = 23  S = 32    46     32    78 Як  видно  з  рівняння, що  при  масі  натрію  та   сірки  в  10  разів  більшої маси, ніж  в  умові, утворилось  78  г  натрій  сульфіду.  Таким  чином,  можна  зробити  не  складні  підрахунки,  якщо  з  46 г  натрію  та  32  г  сірки  утворилось  78  г  натрій  сульфіду,  то  з  4,6 г  та  3,2 г  утвориться  7,8 г  натрій  сульфіду