Науковий текст опис голуба

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
тот пошел и рыбу нашел голуба думал думал что с ней делать да и съел ее
Гость
Голуби — птахи, що поширені на всій планеті, крім Арктичних та полярних зон. Відомо, що існує більше 300 видів голубів. Голуби бувають розміром від горобця до курки. Оперення — залежить від виду, воно жорстке, тверде, щільно прилягає до тіла. Під пірним покровом утворюється пудра подібна тальку, яка захищає пір’я від сирості. У найпоширеніших сизих голубів забарвлення сірого, чорного, рудого, або білого кольору, що на світлі переливається синім чи зеленим кольорами. Голова — малого розміру, з вигнутим дзьобом. Очі — малого розміру. Розмах крил досягає не більше 45-ти сантиметрів. Довжина лап близько 15-ти см. Дзьоб шиферно-чорний, з яскраво-вираженим білуватим кольором восковиці в основі. Рух пальців знаходиться під свідомим контролем птаха, хоча і обмежений напрямками, у яких не виникає значної напруги протягом польотуДжерело: http://dovidka.biz.ua/opis-goluba/ Довідник цікавих фактів та корисних знань © dovidka.biz.ua