Назоуники у дужках пастауцу у патрэбнай форме пасля халодных(ночы) ля старых(елки) для усих( грамадзяне) каля трох(килаграмы) непадалёк ад гэтых(дрэвы) паездки па розных(вёски) з усих(вуглы) пераможцы трох(виктарын)

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
пасля халодных начэй ля старых елак для ўсіх грамадзян каля трох кілаграмаў непадалёку ад гэтых дрэў паездкі па розных вёсках з усіх вуглоў пераможцы трох віктарын