Назвіть 1 ознаки права 2 форми власності 3 принципи юридичної відповідальності . Допоможіть требо зараз )

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1.-система правових норм -правила поведінки загального характеру -право приймається,застосовується та гарнатується гос.владою. 2.частная(индивидуальная и групповая) и общественная собственности(муниципальная и государственная)  3)законність,відповідальність за провину,індивідуальна відповідальність,