Назвіть позитивні і негативні риси Журдена, із твору "міщанин-шляхтич"

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
негативні                                                             позитивні лицемірний,                                                     бажає виділитися  впертий                                                           чуйний   неосвідчений                                                   чесний егоїст                                                               щедрий