Назвіть приклади злочинів, за які несуть кримінальну відповідальністьнеповноліт

Назвіть приклади злочинів, за які несуть кримінальну відповідальністьнеповнолітні з 14 років.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Умисне вбивство, посягання на життя державного чи громадського діяча, працівника правоохоронними органу, судді, тощо; Умисне тяжке тілесне ушкодження, Умисне середньої тяжкості тілесне ушкодження, диверсія, терористичний акт, зґвалтування,...