Назвiть випадки написання НЕ з прикметниками як префiкса. Наведiть приклади.
Ответ(ы) на вопрос:
У склад1 преф1кса НЕДО- який надаэ значення недоповноти ознаки, чи д11. наприклад: недорослий. недовиконани й Якщо прикметник невживаэться без НЕ - нестерпний Якщо за допомогою НЕ утворюються слова нов1 з протележним значенням 1 1х не можна зам1нити словами. похожими за зм1стом - неважкий(легкий)