Назым мен бейсенгүл(ровестники) ә олар ешқашан не растаются 3 всместе ойнайды сыныпта  за одной партой отырады  Олары мұгалімдер де бабалар да уважают Олар әрі достықты ценят  , оқушалар жиынында их двоих мүшелікке ұсынған мәлі...

Назым мен бейсенгүл(ровестники) ә олар ешқашан не растаются 3 всместе ойнайды сыныпта  за одной партой отырады  Олары мұгалімдер де бабалар да уважают Олар әрі достықты ценят  , оқушалар жиынында их двоих мүшелікке ұсынған мәлік задание:Жақша ішіндігі сөздер мен сөз тіркестерін ауларындар
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1 жасты. 2 айырылыспайды 3 бирге 4 бир партада 5 сыйлайды 6 багалайды 7 екеуин де