Непрямий порядок слів ужито в реченні: а)Що я хочу спитать у цієї сумної кравчині? б)Над містом розмовляють голуби. в)Несказане лишилось несказа...

Непрямий порядок слів ужито в реченні: а)Що я хочу спитать у цієї сумної кравчині? б)Над містом розмовляють голуби. в)Несказане лишилось несказа...Непрямий порядок слів ужито в реченні: а)Що я хочу спитать у цієї сумної кравчині? б)Над містом розмовляють голуби. в)Несказане лишилось несказанним. г)Моя душа зболілася в кольчузі. д)Шалені темпи; час не наша власність. Укажіть речення з двома рядами однорідних членів: а)Білий кінь з нечуваною силою шарпнувся,вирвав кінець повода,дико звівся на задні ноги. б)А лопухи настовбурчилися,тихо зарипіли і теж запахли низовинням,росою,ніччю. в)І я іду,і падаю,і знову спішу вперед або плетусь назад. г)І сну нема,і спокою немає. д)Верблюд довірливий,як люди,і терпеливий - як верблюд.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1. б) Над містом розмовляють голуби. 2. б) А лопухи настовбурчилися, тихо зарипіли і теж запахли низовинням, росою, ніччю.