Невеличке оповидання про героичне минуле украинського народу (5-7 речень)

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Тарас Григорович Шевченко – видатний український поет, мислитель і художник, творчість якого одухотворяє і кличе до свободи. Він дуже любив свій народ, оспівував його щире серце, працьовитість, мудрість, боровся за його волю та незалежність. Мабуть, саме тому і став поет справжнім національним пророком свого часу, своєрідним українським Мойсеєм, якій вивів своїх співвітчизників з неволі і просвітив народу шлях до свободи та кращого життя.Однією з провідних тем творчості великого Кобзаря була видатна та героїчна історія України. Твори Т. Г. Шевченка на історичну тематику надзвичайно різноманітні. Частина цих творів присвячена конкретним подіям, що відбувалися у минулому. Їх герої – видатні історичні постаті. Наприклад, це поезії «Заступила чорна хмара», «Чернець», «У неділю святую», «Іржавець» та інші. Деякі вірші носять історично-побутовий характер – «У тієї Катерини», «Хустина», «Швачка» тощо. В окрему групу можна виділити поеми, які відображують події XVIII століття, наприклад, «Титарівна» і «Сотник».можете вібрати собі речення