Невідомий метал,що проявляє ступінь окиснення +4 утворює оксид з масовою часткою оксигену 40%.Визначити невідомий метал. БУДЬЛАСКА ДОПОМОЖІТЬ

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Общая формула этого оксида МеО2 ω(O)= M(O) / M(Me)+2*M(O) [latex]0,4= \frac{2*M(O)}{M(Me)+ 2*M(O)} = \frac{32}{M(Me)+ 32} [/latex] [latex]M(Me)+32= \frac{32}{0,4} [/latex] [latex]M(Me)= 80-32=48 [/latex] Это титан