Номер 37. СРОЧНО!!!ПОЖАЛУЙСТА!!!

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Напиши,что ты обычно делаешь в это время, к примеру:I usually get up at 7:00 (seven o'clock )
Гость
I usually get up at 7.00 am. I usually have breakfast at 7.15 am. I usually go to school at 7.30 am. I usually talking with Lisa at 8.05 am. I usually have lunch at 10.30 am. I usually back home at 2.00 pm. I usually watching TV at 4.10 pm. I usually doing my home work at 5.30 pm. I usually have dinner at 7.10 pm. I usually go to bad at 9.05 pm.