Нуден диалог на тему ,,Мова-цілющє джерело народу" используя діеприслівниковий заворот

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
-Привіт -Привіт -знаєш, я тут нещодавно думала яка ж наша мова чудова і прекрасна. -мова як мова. Нічого чудового не бачу. А навіщо взагалі про неї думати? - як ти смієш так казати про свою рідну мову. Нею розмовляють твої рідні і друзі. Вона успівана письменниками в усній народній творчості. Мова це цілюще народне джерело і ми повинні захищати і оберігати її. - та й справді. Ти маєш рацію. Я все зрозумів і тепер буду поважливо ставитися до мови. -Я дуже рада що ти все зрозумів і ці слова сказані не просто так. Бажаю тобі всього найкращого. Бувай. - бувай