Нужен перевод Түнде тушпен жазылған үлкен ақ қағаздағы хабарландыруды ертеңгiсiн үлкен залдың шыға берiсiне iлдiм. Тiлiм жеткенше, күшiмдi салдым. «Құрметтi оқушылар! Спортпен шұғылдану әр баланың мiндетi. Қайратты, күштi болу—...

Нужен перевод Түнде тушпен жазылған үлкен ақ қағаздағы хабарландыруды ертеңгiсiн үлкен залдың шыға берiсiне iлдiм. Тiлiм жеткенше, күшiмдi салдым. «Құрметтi оқушылар! Спортпен шұғылдану әр баланың мiндетi. Қайратты, күштi болу— денсаулық кепiлi. Олай болса, мектебiмiзде ертең, 22-қыркүйектен бокс үйiрмесi ашылды. Оған 8-11 сынып оқушылары қатыса алады. Ол үшiн жан-жақты медициналық бақылаудан өтуi мiндеттi. Бокс — мықтылар мектебi. Келем деушiлердi кешкi сағат алтыда күтемiз. Үйiрме жетекшiсi Шаймүрат Күлшебайұлы» деп жаздым.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
На завтрашний день я повесил белый лист с объявлением написанным черной тушью ночью . Я старался насколько хватил мне мой язык(возможно в смысле словарного запаса) Я написал :"Уважаемые ученики! Занятие спортом является задачей каждого ребенка. Быть сильным, крепким - залог здоровья. И так, завтра в нашей школе, 22 сентября откроется секция бокса. Туда могут ходить учащиеся 8-11 классов. Для этого нужно обязательно пройти медицинское обследование. Бокс - школа сильных. Желающих ждем в 6 вечера. Руководитель секции Шаймурат Кульшебайулы."