Нужна реклама техники (телефон, наушники, стиральная машина и т.д) на английском языке (5-7 предложений)

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Looking for a high quality and convenient phone? Iphone 5 is for you! Widescreen display, eight-megapixel camera, light, thin, reliable. It supports virtually all languages! - all for 850 $. Have time to buy!  Call us: ...