НУЖНО ДОПИСАТЬ ОКОНЧАНИЯ МИНЕМ АВЫЛ...,ШЭХЭР... СИНЕН АВЫЛ....,ШЭХЭР..... АНЫН АВЫЛ...

НУЖНО ДОПИСАТЬ ОКОНЧАНИЯ МИНЕМ АВЫЛ...,ШЭХЭР... СИНЕН АВЫЛ....,ШЭХЭР..... АНЫН АВЫЛ.....,ШЭХЭР...... ДОПИСАТЬ В МЕСТО ТОЧЕК ОКОНЧАНИЯ. МИН АВЫЛ....БАРАМ. МИН АВЫЛ.....ЯШИМ. МИН АВЫЛ.... КАЙТАМ. ПОМОГИТЕ ПО ТАТАРСКОМУ ЯЗЫКУ
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Минем авылым,шэхэрем. Синен авылың,шэхэрең Анын авылы,шэхэре Мие авылга барам.Мин авылда яшим.Мин авылдан кайтам. Ну ты наверно поймёшь где татарские буквы писать=)) Надеюсь помогла=))