Нужно составить предложения плачу 50 баллов 1.Watching,favourite,she,her,is,film. 2.You,TW, watching , are , now? 3.Like , would, to, I, dance. 4 we, songs, singing, were. 5 Like, would, to, you, what, read?

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1. She is watching her favourite film. 2. Are you watching TV now? 3. I would like to dance. 4. We were singing songs. 5. What would you like to read?