Нужно срочно Висота стовпа води у всіх трьох посудинах є однаковою (див.рисунку). У

Нужно срочно Висота стовпа води у всіх трьох посудинах є однаковою (див.рисунку). Уякій посудині тиск на дно є більшим? А У посудині 1 Б У пусудині 2 В У пусудині 3 Г Однаковий у всіх посудинах
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Везде давление одинаковое. Потому что формула p = ro * g * h - простая формула, никакой формы сосуда не предусмотрено. От формы не зависит.