Нужно выбрать правда или нет это из Test yourself Кузовлев 5 класс Tom: I spent a week in California las

Нужно выбрать правда или нет это из Test yourself Кузовлев 5 класс Tom: I spent a week in California last summer . I have never eaten Italian food I have never taken part in competitions Linda: I've seen a lot of TV programmes about America I have never eaten foreign food I have just won a singing competitions
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Правда я сама это проходила