НУЖНО ВЫПРАТЬ 1 СЛОВО ИЗ 1 ПУНКТА И СОСТАВИТЬ С НЕГО ПРЕДЛОЖЕНИЯ ТАК НУЖНО ДЕЛАТЬ С КАЖДЫМ ПРЕДЛОЖЕНИЕМ 1)СӘЛЕМ БЕРУ. АМАНДАСУ. СӘЛЕМДЕСУ 2)РАҚМЕТ АЙТУ.АЛҒЫС АЙТУ ТІЛЕК АЙТУ 3)АЗЫҚ ТАМАҚ ТАҒАМ 4)ӘДЕМІ. СҰЛУ .КӨРКЕМ
мен апама салем бердим
адамдарга ракмет айту керек
азые тулик дукени жабык
жамиля сулу кыз