Оберіть варіант , під яким значаться окремі етапи ( стадії)  розгляду кримінальної справи:1: попередження затриманного 2:досудове  слідство 3:судимість 4:судові дебати 5:предьявлення  обвинувачення А:1,2,3Б:1,3,4В:2,3,4Г:2,4.5Д...

Оберіть варіант , під яким значаться окремі етапи ( стадії)  розгляду кримінальної справи: 1: попередження затриманного  2:досудове  слідство  3:судимість  4:судові дебати  5:предьявлення  обвинувачення  А:1,2,3 Б:1,3,4 В:2,3,4 Г:2,4.5 Д:1,2,5
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
В принципі, правильні відповіді відсутні. Найкращий варіант "Г", але варіанти відповіді дуже некоректні. Так, ст. 3 Кримінального процесуального кодексу зазначає, що кримінальний процес складається взагалі з 2-х стадій - досудове розслідування та судове провадження. Науковці виділяють 8 стадій: - досудове розслідування - попереднє судове засідання - судовий розгляд в суді першої інстанції - апеляційне провадження - виконання судових рішень - касаційне провадження - перегляд судових рішень Верховним судом України - перегляд за нововиявленими обставинами. Повертаючись до самого питання. 1. Попередження затриманого - такого не існує. Існує повідомлення про підозру, але це не стадія, а процесуальна дія. Плюс про підозру не завжди повідомляють затриманого 2. Досудове слідство - стадія. 3. Судимість - правовий стан особи. 4. Судові дебати - не виділяють як окремо стадію, а як елемент судового розгляду. З величезною натяжкою можна назвати стадією. 5. Предявлення обвинувачення. За старим КПК 1960 р. така дія була, за новим КПК 2012 р. вона відсутня.