Обговоріть і визначте, у якому з наведених прикладів має місце підприємницька діяльність. 1. Львівський автобусний завод виробляє великі автобуси та продає їх. 2. Футбольний клуб провів благодійний матч із метою збору і грошей ...

Обговоріть і визначте, у якому з наведених прикладів має місце підприємницька діяльність. 1. Львівський автобусний завод виробляє великі автобуси та продає їх. 2. Футбольний клуб провів благодійний матч із метою збору і грошей для допомоги дітям, хворим на туберкульоз. 3. Хлопець-десятикласник у період літніх канікул працює у фермерському господарстві помічником комбайнера. 4. Перукар викупив приміщення в будинку, де він живе та працює за фахом. 5. Випускниця одинадцятого класу пішла працювати нянею до однієї із сімей у своєму будинку.Допоможіть будь ласка
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1 та 4 точно. Але не впевнена щодо 5.