Обрій подарував сонцю червоні крила, і воно стало сонечком. Розкажіть про це уживаючи складносурядні речення . Обсяг (2-4 речення)

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Минув яскравий осінній день.Над озром виблискувала вода, в якій відображувалося сонце.У воді,здається,воно було набагато яскравіше. У воді ,напевне відображалося сонечко яке згодом зникне...