ОЧЕНЬ СРОЧНО!! ДАМ 50 БАЛЛОВ!! Напишите небольшой твор(произведение) на тему "Любіт?
ОЧЕНЬ СРОЧНО!! ДАМ 50 БАЛЛОВ!!
Напишите небольшой твор(произведение) на тему "Любіт?? землю! Любіть працю на землі"
Пожалуйста! Это срочно!
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Що на свiтi прекраснiше землi рiдной? Ii просторiв, краевидiв, людей, тварин. Стоiшь, милуешься всим цим, тай думаеться тобi тiльке одне: Як зробити менi краiну мою ще милiшою, гарнiшою. А ось, бач, а там, вдалi, люди на полi працюють. Та кожен рух iх - землицю священною робить. Тай повiтря коло них просякнуте трудом та коханням до рiдной земли.