Одне з київських видавництв завдячує своєю назвою Григорiєвi - головному героєвi твору вiдомого українського письменника. Лише цей набiр звукiв спромiгся засвоїти хлопчик пiсля року навчання в школi. Назвiть автора твору: Iван ...

Одне з київських видавництв завдячує своєю назвою Григорiєвi - головному героєвi твору вiдомого українського письменника. Лише цей набiр звукiв спромiгся засвоїти хлопчик пiсля року навчання в школi. Назвiть автора твору: Iван ... А)Багряний б)Франко в)Котляревський г)Нечуй-Левицький д)Андрусяк.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Котляревський або Франко