Одним іменником кожної групи на вибір склади і запиши речення, вживаючи його в орудному відмінку однини.1.Дощ, м яч, кущ, спориш.2. Річка, годівниця, каша, стежка.3.Гай,

Одним іменником кожної групи на вибір склади і запиши речення, вживаючи його в орудному відмінку однини. 1.Дощ, м яч, кущ, спориш.2. Річка, годівниця, каша, стежка.3.Гай,
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1.Діти кидалися м"ячем. 2.Маринка йшла зеленою стежкою. 3.Ходячи гайом вони чули дзвінкий спів пташок.