Ойна,бер етістіктерінен қалау райдын болымсыз турін жасандар да, оны ойнама игі е?

Ойна,бер етістіктерінен қалау райдын болымсыз турін жасандар да, оны ойнама игі е??і етістігінін болымсыз турымен салыстырындар. болымсыз турлерінін жасалуында кандай айырмашылық бар
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Ойна - ойнама, бер - берме. Болымсыз турлеринин жасалуында белгили бир болымды етистикке -ма, -ме, -ба, -бе, -па, -пе етистиктери жалганады.