Охарактеризуйте слово БЕЗМЕЖНИЙ за планом. 1) Звуко-буквенний анализ 2)Будова слова: 3)Лексичне значення

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1) Безмежний [б е з м е ж н и й] - о - - о - - о = 9 букви, 9 звуків, 3 склади (без-меж-ний) Б - ПРИГОЛОСНИЙ ТВЕРДИЙ, ДЗВІНКИЙ Е - ГОЛОСНИЙ НЕНАГОЛОШЕНИЙ З- ПРИГОЛОСНИЙ ТВЕРДИЙ, ДЗВІНКИЙ М- ПРИГОЛОСНИЙ ТВЕРДИЙ, ДЗВІНКИЙ Е - ГОЛОСНА НАГОЛОШЕНА Ж- ПРИГОЛОСНИЙ ТВЕРДИЙ, ДЗВІНКИЙ, ШИПЛЯЧИЙ Н- ПРИГОЛОСНИЙ ТВЕРДИЙ, ДЗВІНКИЙ И- ГОЛОСНИЙ НЕНАГОЛОШЕНИЙ Й- ПРИГОЛОСНИЙ ТВЕРДИЙ, ДЗВІНКИЙ, М*ЯКИЙ 2) без - префікс     меж - корінь     н - суфікс     ий - закінчення    безмежн - основа 3) Такий, який не має видимих меж; безкраїй, безкінечний.