Оленка хоче записати по одному числу в кожну клитинку таблици 3*3 так щоб суми чисел у будь-яких двох клитинках зи спильною стороною були ривними. Вони вже написала два числа як це показано на малюнку. Чому доривнюватиме сума в...

Оленка хоче записати по одному числу в кожну клитинку таблици 3*3 так щоб суми чисел у будь-яких двох клитинках зи спильною стороною були ривними. Вони вже написала два числа як це показано на малюнку. Чому доривнюватиме сума всих чисел писля шх запису у таблицю
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
22 будет точнее  ответ г)