Олімпіада 7 клас 1 Розташуйте події в хронологічному порядку А)Існування катакомбної культури Б)грецька колонізація ПВ Причорноморёя В велике переселення народів Г винайдення луку і стріл 2 а Битва на річці Альта б Обрання мито...

Олімпіада 7 клас 1 Розташуйте події в хронологічному порядку А)Існування катакомбної культури Б)грецька колонізація ПВ Причорноморёя В велике переселення народів Г винайдення луку і стріл 2 а Битва на річці Альта б Обрання митополита Іларіона в княжіння аскольда г любецький з їзд 3 а утворення кримського ханства б грюнвальдеська битва в битва під Вількомиром г приєднання галличини до польщі
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1.АВГБ 2.......... 3............