Оноре де Бальзак "Гобсек" 1.Чому Фані Мальво та Анастазі де Ресто звернулися до Гобсека? 2.Як вони поводилися під час разрахунку? 3.Як їх характеризував Гобсек?

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1.тому що їм потрібні були гроші,Фані Мальво мала борги,а Анастазі де Ресто хотіла допомогти своєму коханцю 2.Фані Мальво поводилася гідно,але їй було важко сплатити борг,Анастезі ставилася до Гобсека зверхньо,їй довелося принизитися перед ним і віддати прикрасу 3.Фані Мальво йому подобалася,він розумів,що вона в боргах не винна,це її брат,він поважав дівчину Анастезі ж навпаки зневажав.Вона йому не подобалася,він її вважав егоїстичною багатійкою