Опис дерева на весні

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Росцвітають квіти .прилітають птахи і приносять сніг на кригах . падає ще сніг але в повітрі запах весни.
Гость
Яскраве сонечко всміхається у моє вікно. Гілочка верби милує око пухнастими котиками. Така ніжна, тендітна та красива. Дивлячись на ці гнучкі прутики з пухнастими «намистинами» одразу становиться тепло та легко на серці. Значить, весна не забариться, значить скоро уся природа остаточно прокинеться, адже квітуча верба – віщунка скорої весни.