Описати ліс використовуючи однорідні члени речення з узагальнуваним словом.5 речень Допоможіть, будь ласка!

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
У лісі ростуть дерева: дуби, ялини, берези, сосни. Мешкають разноманітні звірі: вовки, лисиці, ведмеді, білки. Мухомори, підберезовики, лисички - гриби, які треба ретельно оглядати, перед тим, як почати їсти.