Опиши каштанчик за планом  1.який у каштанчика кожушок? 2.з ким порівнюють каштанчик у кожушку? 3. що в кожушку всередині? 4.який каштанчик за кольором і формою? 5. як називають каштанчики? довідка. кругленький , зелений кожушо...

Опиши каштанчик за планом  1.який у каштанчика кожушок? 2.з ким порівнюють каштанчик у кожушку? 3. що в кожушку всередині? 4.який каштанчик за кольором і формою? 5. як називають каштанчики? довідка. кругленький , зелений кожушок,схожий на їжачка, коричнева кулька з біленькою плямою, шоколадні боки, кароокі красені. укр.мова 2клас
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Каштанчик -плід дерева каштана.Він має колючий  зелений кожушок.як у їжака.Каштанчик ніби маленька коричнева ккулька з білою плямою.Ці кароокі красень маєть ніби шоколадні боки.