Опиши свiйську тварину змолзмольову.чи не леше iiзовнiшнiй выгляд а а й звычкi

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
  Кури – свійські тварини. Люди будують для них курятники.    Ці тварини вкриті пір’ям різного кольору. Тому кури є білі, коричневі, сірі, чорні. У них є невеликий дзьоб. Зверху голову прикрашає червоний гребінь. По обидва боки  розміщуються двоє очей. Тому курка завжди повертає голову і може бачити одним оком. Перед негодою вони миються у піску і скубуть пір’я. Вміють швидко бігати. Коли знесуть яйце, голосно горланять, щоб усі знали. Харчуються дрібним насінням, травами і листям, черв'яками, комахами, личинками. У темряві кури дуже погано бачать. Поганий зір у сутінках люди називають курячою сліпотою.     З м’яса курей і яєць люди готують смачні страви. Вони дуже поживні та корисні.