ОПОВІДАННЯ НА БУДЬ-ЯКУ ТЕМУ!!! НЕ З ІНТЕРНЕТУ!!!! ДОПОМОЖІТЬ !!!!БУДЬ ЛАСКА

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
 Весна тепла пора року .    У березні прокидаються  тварини із сплячки . Набухають бруньки на деревах . Розцвіли білі , мов сніг , підсніжники .     Місяць квітень говорить сам за себе. Буяють квіти пахощі піднімаються аж до неба .Вже появився цвіт на деревах. Сонце лоскоче теплим промінням.     У травні появляються м "яка , зелена трава . Гудуть над квітами бджоли.Чути дзвінкий спів птахів.       Весна подобається мені своїми сонячними місяцями. Пахощами лісових квітів.