Оптична сила лінзи 2 діоптрії.На якій відстані знаходиться предмет, якщо його дійсне зображення одержане на відстані 40 см ?
Оптична сила лінзи 2 діоптрії.На якій відстані знаходиться предмет, якщо його дійсне зображення одержане на відстані 40 см ?
Ответ(ы) на вопрос:
Дано: f =40 см =0, 4 м
D =2 дптр
Найти: d
РЕШЕНИЕ.
По формуле тонкой линзы D=1/d +1/f - - -> 1/d = D - 1/f ,
1/d = 2- 1/ 0,4 = 2 – 2,5 =- 0,5,
d =1/ (- 0,5) = -2 (м)
Не нашли ответ?
Похожие вопросы