Особа без громадянства що проживає на території україни протягом 4 років має власну квартиру,має пенсію ,знає укр мову і подала заяву про прийняття громадянства україни яку отримає відповідь

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
треба безперервне проживання в Україні протягом 5 років; у шлюбі-2роки; біженцям -3 роки а так може отримати позитивну відповідь