Отдам 100 баллов! 1. Слова вчитель, вчителеві, вчителеві, вчителем, (на) вчителі — це... А Різні форми того ж слова. Б Спільнокореневі слова. В Взаємозалежні слова. Г Тотожні слова. 2. Земля, землище, землюка, земляк, земляний...

Отдам 100 баллов! 1. Слова вчитель, вчителеві, вчителеві, вчителем, (на) вчителі — це... А Різні форми того ж слова. Б Спільнокореневі слова. В Взаємозалежні слова. Г Тотожні слова. 2. Земля, землище, землюка, земляк, земляний, землянин, землянка — це... А Різні форми того ж слова. Б Спільнокореневі слова. В Взаємозалежні слова. Г Тотожні слова. 3. Слова відмінно, якісно, чудово мають: А Основу й закінчення. Б Основу, суфікс, закінчення. В Основу й суфікс. Г Тільки основу. 4. Слова прекрасний, придунайський, роззявити, бездумно утворені: А Суфіксальним способом. Б Префіксальним способом. В Префіксально-суфіксальним способом. Г Морфолого-синтаксичним способом. 5. Вкажіть слово, утворене постфіксальним способом. А Полісся. Б Розрісся. В Видається. Г Пасся (волосся). 6. В якому рядку слово розібране за будовою правильно? А Доречну. Б Виховані- В Грамотно. Г Якісно. 7. В якому рядку слова написані правильно? А Агро-промисловий, екс-чемпіонський, коло обіг. Б Віце-презеденський, жовтогарячий, приємно-вражений. В Військово-спортивний, південно-слов'янський. Г Військовополонений, гіркувато-солоний, стодвадцятирічний. 8. Вкажіть слово, утворене за допомогою способу складноскорочення. А Кисломолочний. Б Свіжо зрізаний. В Жовто-зелений. Г Медсестра. 9. Значущі частини слова (морфеми) такі: А Основа, закінчення. Б Основа, корінь, закінчення. В Корінь, префікс, суфікс, закінчення. Г Корінь, префікс, закінчення, основа. 10. Вкажіть рядок, у якому всі слова мають нульове закінчення. А Метро, кашне, манто. Б Край, народ, день. В Фойє, вчора, взимку. Г Писар, перемогти, вивчивши. 11. Безафіксний спосіб — це... А Спосіб творення, при якому дві і більше основ становлять одне слово. Б Утворення нового слова від твірної основи без додавання суфікса і префікса. В Утворення нових слів, шляхом злиття словосполучень. Г Утворення нового слова додаванням до твірної основи префікса або суфікса. 12. Похідна основа — це... А основа, в складі якої, крім кореня, виділяються ще словотворчі афікси і яка мотивується через зв'язки зі спільнокореневими словами. Наприклад: морозиво — мороз, правдивий — правда. Б основа, у складі якої не виділяються словотворчі афікси і яка не мотивується через зв'язки зі спільнокореневими словами. Наприклад, сонце, білий, сніг. В основа, що закінчується на приголосний звук. Наприклад: дар, якість, хід, рід, піч. Г основа, що закінчується на голосний звук. Наприклад: довго, якісно, важко.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1. А 2. Б 3. В 4. Б 5. В 6. 7. Г 8. Г 9. В 10. А 11. Б 12.