Отметить приставку и суффикс в словах: козацький, зазеленіти,маківка,приміський, приказка, підсніжник, дружба, малюк, сонячний, перехід, зелень.

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
козацький - суфікс- к зазеленіти - префікс- за; суф - і маківка - суф - івк; приміський - преф -  при; суф - к приказка - реф - при;  суф - к підсніжник - преф - під; суф - ник дружба - суф. - б малюк - суф - юк сонячний - суф - ячн перехід - преф.- пере зелень - і преф. і суф. відсутні